Teď už jenom stiskněte CTRL + D a je to. Děkujeme

Vyloučení odpovědnosti

Webová stránka TRANSLATE.cz nezodpovídá za přesnost přeložených textů. Slovní zásobu i systém překladače přebíráme od společnosti MICROSOFT a nelze do ní z naší strany jakkoliv zasahovat či ji měnit nebo vylepšovat, je nutné si uvědomit že překlady neprovádí člověk nýbrž automat, proto je nutné provedené překlady zkontrolovat rodilým mluvčím pro uplnou přesnost překladu. Pro různá odborná odvětví respektive náročnější texty je vhodné využít služeb profesionálních překladatelů. Děkujeme za pochopení. Váš TRANSLATE.cz

Reklamní služby Google experimentují s novými způsoby, jak podpořit zobrazování a měření digitální reklamy s vyšším ohledem na soukromí lidí na internetu. Slouží k tomu iniciativa Privacy Sandbox v prohlížeči Chrome a na platformě Android. Uživatelé s nastavením Privacy Sandbox v Chromu nebo Androidu můžou vídat relevantní reklamy z reklamních služeb Google na základě dat typu Témata nebo Chráněné publikum. Tato data jsou uložena v prohlížeči nebo mobilním zařízení uživatelů. Reklamní služby Google můžou výkon reklam měřit také pomocí údajů z přehledů atribuce, které jsou uloženy v prohlížeči nebo mobilním zařízení uživatele. Další informace o iniciativě Privacy Sandbox

Jak Google používá informace z webu nebo aplikací, které používají naše služby

Mnoho webů a aplikací využívá služby Google, aby svůj obsah mohly vylepšovat a poskytovat jej zdarma. Po integraci s našimi službami tyto weby a aplikace sdílejí informace s Googlem.

Když například navštívíte web, který používá inzertní služby jako AdSense, včetně analytických nástrojů jako Google Analytics, nebo na kterém jsou vložena videa z YouTube, váš webový prohlížeč do Googlu automaticky odešle určité informace. Tyto informace zahrnují adresu URL navštívené stránky a vaši IP adresu. Do prohlížeče vám také můžeme nastavit soubory cookie nebo přečíst soubory cookie, které v něm již jsou. Informace s Googlem sdílejí i aplikace, které používají inzertní služby Google. Sdílejí například název aplikace a jedinečný identifikátor pro inzerci.

Společnost Google informace, které s ní sdílejí weby a aplikace, používá k poskytování, správě a vylepšování svých služeb, k měření efektivity inzerce, k ochraně před podvody a zneužíváním a k personalizaci obsahu a reklam zobrazovaných na Googlu a na webech a v aplikacích partnerů. V našich zásadách ochrany soukromí naleznete další informace o tom, jak data pro tyto jednotlivé účely zpracováváme, a na naší stránce Inzerce naleznete další informace o reklamách Google, o způsobech využití vašich informací v kontextu inzerce a o tom, jak dlouho Google tyto informace uchovává.

Naše zásady ochrany soukromí popisují právní základy, na které Google bere zřetel při zpracování vašich údajů – např. můžeme zpracovávat údaje s vaším souhlasem nebo s ohledem na oprávněný zájem poskytovat, spravovat a vylepšovat naše služby a plnit potřeby našich uživatelů.

Při zpracování údajů, které s Googlem sdílí weby a aplikace, vás tyto weby a aplikace někdy požádají o souhlas, než Googlu umožní vaše údaje zpracovat. Na nějakém webu se např. může zobrazit banner, který vás požádá o souhlas s tím, že Google zpracuje vaše údaje, které příslušný web shromáždil. Když k tomu dojde, budeme respektovat účel popsaný v souhlasu, který danému webu nebo aplikaci dáváte, nikoli pouze právní základy popsané v zásadách ochrany soukromí společnosti Google. Pokud souhlas chcete vzít zpět nebo změnit, proveďte to v dané aplikaci nebo na webu.

Personalizace reklam

Pokud je zapnutá personalizace reklam, bude vám Google na základě vašich informací zobrazovat užitečnější reklamy. Příklad: Navštívíte internetový obchod s horskými koly, který používá inzertní služby společnosti Google. Na jiném webu, kde se zobrazují reklamy poskytované Googlem, se vám následně mohou zobrazit reklamy na horská kola.

Pokud je personalizace reklam vypnutá, Google informace k vytvoření inzertního profilu ani k personalizaci zobrazovaných reklam shromažďovat ani používat nebude. Reklamy se vám budou zobrazovat i nadále, ale mohou být méně užitečné. Reklamy mohou i nadále vycházet z tématu webu nebo aplikace, na kterou se díváte, z vašich aktuálních hledaných výrazů, nebo z vaší obecné polohy, ale nikoliv z vašich zájmů, historie vyhledávání či historie prohlížení. Pro ostatní výše popsané účely, například k měření efektivity inzerce a k ochraně před podvody a zneužíváním, mohou být vaše informace používány i nadále.

Když interagujete s webem nebo aplikací využívající služby Google, můžete být požádáni, abyste zvolili, zda chcete zobrazovat personalizované reklamy od poskytovatelů reklam včetně Googlu. Bez ohledu na vaši volbu Google nebude zobrazované reklamy personalizovat, pokud máte vypnutou personalizaci reklam nebo ve vašem účtu nelze personalizované reklamy využívat.

Informace, na základě kterých vám zobrazujeme reklamy, můžete zobrazit a spravovat v nastavení reklam.

Jak můžete spravovat informace, které Google na těchto webech a v těchto aplikacích shromažďuje

Níže uvádíme některé způsoby, jak můžete ovládat, co vaše zařízení bude sdílet při návštěvě nebo interakci s weby nebo aplikacemi, které používají služby Google: